Rowerki dziecięce

Rowery dla dzieci - bogata oferta rowerów dziecięcych obejmuje rowery dziecięce w różnych rozmiarach kół, pozwalając dobrać sprzęt odpowiedni dla wieku użytkownika. Na stronie znajdziesz zarówno rowery dla dzieci najmłodszych idealne, na pierwszą przygodę z dwoma kółkami, jak i sprzęt dla nieco większych, będący znakomitym przedsmakiem prawdziwi...

Rowery dla dzieci - bogata oferta rowerów dziecięcych obejmuje rowery dziecięce w różnych rozmiarach kół, pozwalając dobrać sprzęt odpowiedni dla wieku użytkownika. Na stronie znajdziesz zarówno rowery dla dzieci najmłodszych idealne, na pierwszą przygodę z dwoma kółkami, jak i sprzęt dla nieco większych, będący znakomitym przedsmakiem prawdziwie dorosłego roweru. W ofercie rowerki dla dziewczynek i chłopców, na kołach 12, 16, 20 oraz 24 cale, od wieku 2 lat wzwyż.

Jazda na rowerze to doskonały sposób na rozwój poczucia równowagi, oraz samodzielności naszych pociech. Każdy rower, nawet najmniejsza biegówka, angażuje szeroki zakres grup mięśni, pozytywnie wpływa na wydolność, jak i właściwe kształtowanie kręgosłupa i stawów. Zdobycie umiejętności jazdy na rowerze buduje też spostrzegawczość, poczucie orientacji w terenie, jak i wiele innych cech bezcennych w życiu młodego rowerzysty. 

Więcej

Rowerki dziecięce Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów