Suszarka na pranie – niezbędny dodatek do Twojej łazienki

Suszarki na pranie są niezwykle pomocne i funkcjonalne. Szczególnie przydają się osobom, które mieszkają w blokach i nie mają możliwości wywieszenia prania w ogrodzie albo na obszernym tarasie. Tego rodzaju sprzęty niezbędne okazują się także zimą, natomiast suszarki o mniejszych gabarytach sprawdzają się również na wyjeździe.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo pomysłów na suszarki do prania. Małe, duże i te wyjątkowo rozłożyste o większej ilości sznurków z pewnością pomogą Ci lepiej wysuszyć pranie. Dzięki bogatemu asortymentowi wybierzesz najlepszą z możliwych suszarkę i dopasujesz ją do aranżacji łazienkowego wnętrza.

Suszarka na pranie do małego mieszkania? Jak najbardziej polecamy!

Jeśli Twoje mieszkanie ma niewielką kubaturę, mała suszarka na pranie będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Polecamy szczególnie warianty podsufitowe, które zamontujesz na stałe nad wanną. Taka lokalizacja to idealne rozwiązanie, bo suszarka na pranie jest w tym przypadku niewidoczna i nie przeszkadza na co dzień. Modele tych suszarek dostępne w naszej ofercie produkty są bardzo wytrzymałe na obciążenia. Suszarka do prania wykonana ze stali lub polipropylenu na pewno poradzi sobie nawet z bardzo ciężką bielizną pościelową i narzutami.

Ważne jest także umiejscowienie suszarni. Ściekająca woda z ubrań znajduje swoje ujście w wannie, natomiast podłoga chroniona jest przed zawilgoceniem. Na tak zamontowanej suszarce nawet bardzo mokre rzeczy wysuszysz bez problemu. Zyskujesz więc nie tylko więcej miejsca i praktyczny sprzęt do suszenia, ale też pewność bezpiecznego użytkowania.

Bardzo ciekawym wariantem tego typu produktu jest suszarka na pranie w wersji teleskopowej. Mocna konstrukcja ze stalowych rurek wytrzyma pod naporem ciężkiego prania. Po wysuszeniu ubrań czy bielizny pościelowej możesz ją złożyć i dzięki temu łazienka stanie się jeszcze bardziej przestronna.

Do mieszkania o mniejszym metrażu będą pasowały również suszarki na pranie typu wieża. Za ich pomocą wysuszysz kilka rzeczy naraz, a suszarka na pewno nie zajmie Ci wiele miejsca. Postawisz ją np. w kącie łazienki czy w innym pomieszczeniu. Zależnie od modelu, zyskasz urządzenie mające różne dodatkowe funkcje. Niektóre suszarki do prania mają rozkładane półki, dzięki którym wysuszysz większe powierzchnie materiału, np. duże ręczniki. Dodatkowe kółeczka przy takich suszarkach zapewniają mobilność produktu. Za ich pomocą szybko przeniesiesz suszarkę do łazienki czy na balkon.

Zobacz suszarki na pranie

Suszarki na pranie MiH